Minęła połowa listopada, część z Was już miała okazję cieszyć się pierwszym w tym roku śniegiem, z szafy trzeba było wyciągnąć grube swetry i w sklepach pojawiła się już świąteczna Coca-Cola. Oznacza to, że Gwiazdka i Mikołajki nadciągają wielkimi krokami! A wraz z nimi pojawia się coroczny problem wyboru prezentów.

Postanowiłam Wam nieco pomóc i przedstawić kilka pomysłów na świąteczne podarunki. Jako rasowa Panna Migotka uważam, że akcesoria i elementy dekoracji wnętrz muśnięte paluszkiem Midasa jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Dlatego moje propozycje są złote! Ale żeby uniknąć oślepienia tandetą rodem z apartamentu Donalda Trumpa, proponuję, aby złoto połączyć z czernią i podawać w oszczędnej, prostej formie.

black-and-gold-1

Powyższe propozycje są nad wyraz przyjemne. Jako że aksamit w modzie, proponuję zastosować go na czapeczce z daszkiem – sama mam granatową i ją uwielbiam! (Zara, 59,90 zł). Słuchawki Frends są moim przedmiotem pożądania, bo są po prostu śliczne (ok 567,00 zł, Zalando). Zegarek od Karla Lagerfelda to małe dzieło sztuki i pasuje do słuchawek (839,00 zł, Zalando). Torebek nigdy dość, dlatego proponuję skórzany klasyk oraz cekinowe szaleństwo. Zauważcie, że są to odwracane cekiny, co oznacza, że można zmieniać wygląd torebki, lub po prostu mieć się czym zająć w czasie nudnego przyjęcia ;) (czarna ok 575,00 zł, Zalando; cekinowa 139,00 zł Zara). Szal w stu procentach wykonany z kaszmiru, skropiony tymi intensywnie słodkimi perfumami, ogrzeje największego zmarzlucha (szal 669,00 zł, Zalando; perfumy od 269,00 Sephora). Jak wiecie Instax jest moją miłością, a robienie nim zdjęć to mega frajda. Ten na fotografii jest w dodatku złoty!! (419,00 zł, Saturn).

bez-nazwy-1

Kapturek do gaszenia świec, 59,90 zł Zara Home // świeca czarna, 29,90 zł H&M Home // świeca z konikiem, 79,90 zł, Zara Home // patera z kloszem, 79,90 zł,  H&M Home // świecznik, 29,90 zł, H&M Home // książka Megan Hess, ok 75,00 zł, Kraina Książek // koc, 459,00 zł, Zara Home // filiżanka i spodek, 29,90 zł i 22,90 zł H&M Home

W domu wystarczy się po prostu położyć na kanapie z książką, przykryć złotym pledem, pozapalać wszystkie świeczki, wcinać ciastka ułożone na eleganckiej paterze (jeśli macie wśród znajomych Bestię, klosz jest idealny do trzymania róży) i sącząc herbatę owocową oglądać piękne ilustracje Megan Hess ;)

Mnie już ogarnęła gorączka złota!

Bisous :*

Zdjęcia produktów pochodzą ze stron: www.zara.com; www.zarahome.com; www.zalando.com; www.hm.com; www.saturn.pl; www.bestsellerbooks.pl

You May Also Like

2 comments

Reply

Polączenie czerni i złota zawsze wygląda stylowo i przykuwa wzrok. Fajne inspiracje na prezenty :)

Reply

Cieszę się, że Cie się spodobały :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *