Mam słabość do pięknych i niepraktycznych ubrań. Nie umiem przejść obojętnie obok haftów, cekinów czy koralików. Dlatego, kiedy zobaczyłam to aksamitne, ręcznie zdobione cudo, pisnęłam i poczułam, że muszę je mieć.

Zasadniczo jest to szlafroczek. Przywołuje na myśl styl dawnych gwiazd filmowych, które nie chcąc pokazać się w negliżu narzucały na ramiona bogato zdobione szlafroki, a potem w pełnym makijażu, z włosami prosto od fryzjera pozowały fotografom.

Gdy zakładam go do noszenia po domu, czuję, że po prostu muszę się uczesać i pociągnąć usta ciemną szminką. Na wypadek, gdyby paparazzi chcieliby mi zrobić zdjęcie!

MerCarrie Ręczne zdobienia, czyli luksus na co dzień MerCarrie Ręczne zdobienia, czyli luksus na co dzień MerCarrie Ręczne zdobienia, czyli luksus na co dzień

Szlafrok Zara Home  , 359,00 zł 

Blezer sprawdzi się doskonale na leniwe, popijane szampanem, noworoczne śniadanie we dwoje, wystarczy tylko zarzucić go na koronkową lub satynową koszulkę, nadgarstek przyozdobić lśniącą bransoletą, a we włosy wpleść diadem. Będziecie wyglądały jak bohaterki „Gossip Girl”, Blair nie powstydziłaby by się takiego wdzianka!
Moim zdaniem będzie też znakomicie wyglądał z białą koszulą (bez kołnierzyka) i czarnymi rurkami. Tak ubrane będziecie mogły wyskoczyć na wieczorne drinki.

Idę otworzyć butelkę bąbelków. Luksus zobowiązuje.

Bisous :*

MerCarrie Ręczne zdobienia, czyli luksus na co dzień MerCarrie Ręczne zdobienia, czyli luksus na co dzień

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *