Wiosna! W Warszawie w weekend ma być 20 stopni! Toż to tropiki, plaża, palmy i drinki z parasolką nad brzegiem basenu. Hurghada w stolicy!

Dlatego kwietniowe tapety są optymistyczne. Skąpane w kwiatach, różu i zieleni. Czyż może być coś piękniejszego?

Dzisiejsze tapety są rezultatem mojego udziału w dwóch „wyzwaniach” dla ilustratorów, grafików lub po prostu ludzi chcących doskonalić swoje umiejętności (ja się zaliczam do ostatniej grupy, choć kiedy nikt nie widzi staję przed lustrem i mówię „cześć ilustratorko” ;)) ). Pierwsze wyzwanie to „Ilustracja mody” zorganizowane przez Anię z bloga A Little Cup of Art. Drugie zaś to „Project Plant” Magdy z bloga A To Grzywa.

Nie realizowałam wszystkich zadań, bo nie zawsze miałam czas, wenę, albo po prostu ręka nie chciała mnie słuchać (do jednej ilustracji podchodziłam już trzy razy -trzy razy bezskutecznie…). Niemniej z każdym kolejnym rysunkiem uczę się nowych rzeczy, a to najważniejsze!

Ale dosyć już gadania. Oto tapety! TADAM!

Pantofelek. Przedmiotem zadania było logo, a logo YSL zawsze mi się podobało. Szczególnie na tuszu do rzęs. POBIERZ TUTAJ

Ikona Stylu. Dla mnie to Caroline de Maigret…Jak się bliżej przyjrzysz, to dostrzeżesz podobieństwo. Podpowiadam: grzywka, długi nos i też kobieta! POBIERZ TUTAJ

Udanego kwietnia i pamiętaj, jeśli jutro usłyszysz, że przesunięto granice Europy, to możesz być pewna, że to Prima Aprilis. Albo i nie ;)

Bisous :*

Przypominam, że moje prace umieszczone w szczególności w dziale „do pobrania” są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego i nie zgadzam się na ich komercyjne wykorzystywanie (w razie wątpliwości proszę o kontakt).

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *